Yükleniyor...

Hakkımızda

Biz Kimiz

TAŞ Hukuk Bürosu Ankara Barosu’na bağlı olarak 2014 yılında Avukat Göksal TAŞ tarafından kurulmuştur. Ankara merkezli olarak hizmet veren büromuz Türkiye’de ve dünyada saygın partner hukuk büroları ile koordine şekilde çalışmaktadır. Profesyonel olarak günümüz teknoloji şartlarıyla müvekkillerinin haklarını en iyi şekilde koruma ve onları savunma idealinden vazgeçmeden çalışmalarına devam etmektedir.

TAŞ Hukuk Bürosu gerek kurumsal gerek bireysel müvekkillerine en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün kendini geliştirmekte ve büyümeye devam etmektedir.

 • Aile Hukuku

 • İş Hukuku

 • Mülk Hukuku

 • Hukuk Davaları

Biyografi

AVUKAT GÖKSAL TAŞ

Avukat Göksal TAŞ ilk ve orta öğrenimini aynı zamanda memleketi olan Ankara’da tamamlamıştır.Üniversite eğitimini Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Ankara Barosu’na bağlı olarak Avukatlık Stajını tamamlamıştır.2018 yılında İngiltere’nin Cambridge şehrine yüksek lisans ve dil eğitimi için gitmiş ve eğitimlerini tamamladıktan sonra memlekete geri dönmüştür.

Ceza Hukuku,Aile Hukuku,Gayrimenkul Hukuku ve Yabancılar Hukuku alanında ekibiyle birlikte çalışmalarına devam etmektedir.

Avukat Göksal TAŞ’ın aynı zamanda NOTERLİK BELGESİ mevcuttur.

Avukat Göksal TAŞ iyi derecede İngilizce ve orta derecede almanca bilmektedir.

Ceza Hukuku ,Aile Hukuk ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında kitap çalışmları ve araştırmaları devam etmektedir.

Neden Biz

 • İlkelerimiz

  Firmamız aile gibidir. Her vakanın birinin hayatı olduğuna gerçekten inanıyoruz ve ona böyle davranmamız gerektiğini biliyoruz.

 • Deneyim

  Tecrübe işi halleder. Taş Hukuk Bürosu'nun avukatları 10 yıldan fazla birleşik hukuk pratiğine sahiptir.

 • Başarı

  Sonuçlar ancak biz hayatınızda bir fark yarattığımızda başarılı olur. Davalarınızda en iyi sonuçları ve avantajları elde etmenize yardımcı olacağız.